Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference - firemní školení

 

Kurz lektorských dovedností pro interní lektory Českého rozhlasu

Kurz probíhal v únoru 2017 v rámci vzdělávacího projetu společnosti ICT Pro, s.r.o. Školení se účastnili jednak profesionální interní lektoři, jednak oboroví specialisté, kteří své odborné znalosti formou interních seminářů předávají nebo budou předávat kolegům na pobočkách.
Z reakcí účastníků:

 

"Byl jsem spokojen, školení pro mě bylo přínosem."

"Uvítala bych i delší školení, popř. vícedenní."

"Dobrá práce se skupinou, lektor osvědčil smysl pro humor."

"Dobrý, užitečný seminář."

Kontakt: Mgr. Jaroslava Pokorná, tel.: 221 551 335, e-mail: jaroslava.pokorna@rozhlas.cz

 

 

Kurz marketingu v rámci projektu pro maminky po rodičovské dovolené

Kurz Marketing samostatné výdělečné činnosti byl určen matkám, které se po rodičovské dovolené vracejí na trh práce jako osoby samostatně výdělečně činné. Realizátorem projektu je Klub K2, spolupráci hodnotí výkonná ředitelka Mgr. Regína Dlouhá:

 

"Kurz byl účastnicemi velmi dobře hodnocen; řadily ho mezi nejpřínosnější z celého projektu."

Kontakt: Mgr. Regína Dlouhá, tel.: +420 728 564 683, e-mail: regina@klubk2.cz

 

 

Lektorské dovednosti

Kurz Lektorských dovedností proběhl v Brně, v sídle zadavatele, společnosti ICT Pro, s.r.o. Realizován byl v rámci projektu spolufinancovaného ESF. Školení hodnotí ředitel společnosti ICT Pro, s. r. o., Mgr. Radek Havelka:

 

"Školení bylo všemi účastníky hodnoceno jako velmi dobře připravené, zajímavé a přínosné pro naši práci. Všichni rovněž ocenili profesionální výkon a současně příjemně neformální  projev lektora Petra Kukala. Kurzu jsem byl osobně přítomen a jejich slova mohu jen potvrdit."

Kontakt: Mgr. Radek Havelka, tel.: +420  517 546 195, GSM: +420 775 860 555, email: radek.havelka@ictpro.cz

 

 

Tvůrčí psaní

Kurz pro společnost Trexima, s.r.o., Zlín byl součástí rozsáhlého bloku marketingových školení a byl realizován v rámci projektu spolufinancovaného ESF. Kurz hodnotí personalistka společnosti Trexima:

 

„Podle hodnocení účastníků se jednalo o jeden z nejlepších kurzů, které za poslední 2 roky proběhly.“
Kontakt: Bc. Eva Vyoralová, tel.: +420 577 601 543, e-mail: vyoralova@trexima.cz

 

 

Kurz Prezentačních dovedností

Kurz pro řídící tým projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 byl realizován na podzim 2013 a reagoval na potřebu prezentovat projekt zastupitelům plzeňského magistrátu a veřejnosti v situaci, kdy jeho obraz nebyl jednoznačně pozitivní. Efekty školení hodnotí umělecký šéf projektu, herec a divadelník Petr Forman:

 

"Dovolte nám vyjádřit poděkování za zajímavé školení prezentačních a komunikačních dovedností, které jsme měli jako tým společnosti Plzeň 2015, o.p.s., možnost absolvovat pod Vaším vedením. S respektováním Vašich doporučení jsme již představili sérii prezentací, a tím jste vlastně také přispěl k realizaci projektu Plzeň - hlavní Evropské město kultury 2015."

Kontakt: MgA. Petr Forman, tel. +420 378 035 360, e-mail: info@plzen2015.cz. Více ZDE.

 

 

Kurz Marketing samostatné výdělečné činnosti

Kurz Marketing samostatné výdělečné činnosti pro matky na rodičovské dovolené, které se vracejí na trh práce. Projekt probíhá v letech 2013 - 2014. Vzdělávací aktivity zajišťuje společnost Comupter Help, spolupráci hodnotí její jednatel Petr Novák:

 

"Kurzy, které Petr Kukal vede, jsou účastnicemi vždy velmi dobře hodnoceny. Na spolupráci rovněž oceňujeme samostatný přístup lektora, který efektivně komunikuje jak s námi, tak s koordinačními pracovníky v regionech, a významně přispívá k bezproblémové organizaci školení."

Kontakt: Petr Novák, tel.: +420 221 503 101, e-mail: novak@computerhelp.cz.